خوشبو کننده شمع (شمع معطر)

خوشبو کننده شمع (شمع معطر)

در جامعه امروز توجه بسیاری از افراد معطوف به چیدمان و دکوراسیون داخلی منازل می باشد تا با دکوراسیونی خوب بتوانند حس گرم و صمیمی بودن را در فضا ایجاد کنند یکی از روش های جالب در ایجاد این فضا استفاده از شمع در جاها و نقاط مختلف در دکوراسیون است.

شمع خود نماد صلح، آرامش، عشق و علاقه است و هر بیننده ای را مجذوب نور خود می کند. استفاده از شمع از قدیم تا به امروز در بین آدمیان وجود داشته است اما امروزه دستخوش تغییراتی نیز داده شده است و بیشتر به هدف تزئین فضا از شمع استفاده می شود.

خوشبو کردن شمع :

بعد از روشن کردن شمع در فضا بوی بد حاصل از آب شدن پارافین در فضا احساس می شود که مطبوع نیست و برای بیشتر افراد آزار دهنده است، با اضافه کردن اسانس های گیاهی مختلف به ساختار شمع می توان بوی حاصل از سوختن شمع را مطلوب کرد به صورتی که رایحه ای خوش از سوختن شمع در فضا پخش شود که این امر موجب رضایت افراد نیز می شود.
شرکت داروسازی شمیم سبز با تولید انواع اسانس های گیاهی و روغن های مخصوص گیاهی و اضافه کردن آن ها به شمع و خوشبو کردن شمع ها موجب تولید شمع هایی خوشبو شده است ،که هرکدام از این اسانس و روغن های گیاهی نیز خواص و فواید منحصر به فردی دارند.

اضافه کردن روغن و اسانس گل محمدی به شمع :

این شمع پس از سوختن رایحه ی گل محمدی در فضا پخش می کند که بسیار خوشبو بوده و موجب آرامش در فضا شده و در نتیجه فرد نیز هم آرامش پیدا می کند و هم از فضا لذت می برد.

دیگر کاربرد شمع های معطر در طب سنتی می باشد:

در طب سنتی و برای درمان طبیعی استفاده از رایحه ها به عنوان کمکی برای بهبود کیفیت خواب بسیار استفاده می شود. آروماتراپی یا رایحه درمانی استفاده از رایحه های طبیعی است تا بدن بتواند بعضی از حس ها را تجربه کند. در این روش از اسانس و عصاره ی گیاهان مختلف استفاده می شود، این اسانس ها را می توان به شمع ها اضافه نمود و با سوختن شمع بوی مطبوع در فضا ایجاد شود که بسته به نوع اسانس خاصیت های مختلفی را ایجاد می کند. در آروما تراپی برای مثال فردی که اختلال خواب دارد با روشن کردن یک شمع خوشبو و معطر در محل خواب خود، تحت تاثیر اسنس گیاهی مورد نظر کم کم به خواب می رود.

برخی از اسانس ها که در رایحه درمانی یا آروماتراپی مورد استفاده قرار می گیرند:

اسطوخدوس: آرامش دهنده است و استرس و نگرانی را از بین می برد.
دارچین: این رایحه ذهن را تحریک و تقویت می کند و حالت های عصبی را آرام می کند
گل محمدی: باعث تقویت اعصاب و آرامش دهنده ی قوی است.
که تمامی این اسانس هاس معطر و خوشبو در شرکت داروسازی شمیم سبز با بهرگیری از دانش روز دنیا استخراج شده و با بالاترین کیفیت در دسترس شما عزیزان قرار می گیرد.

, , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
اسانس اکالیپتوس برای استخر
نوشتهٔ بعدی
رایحه دار کردن الکل (خوشبو کننده الکل)

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست